* Nabízíme pouze kvalitní nosiče kol Thule.
* Máme nosiče kol na tažné zařízení na 2 - 4 kola.
* Platba půjčovného při vrácení stržením ze zálohy.
* Odborná montáž.
* Možnost pojištění proti poškození.

Nosič kol Thule Easy Fold 934 - pro 3 kola

Výrobce: Thule

Kapacita: 3 kola

Uchycení: na TZ

Nosnost: 60 kg

Připojení: 13 PIN

Popis:

Thule EasyFold XT 934 je skládací kompaktní nosič kol na tažné zařízení pro tři kola. Thule 934 XT možňuje přepravu elektrokol a těžkých horských kol včetně fat bike. Nosič kol Thule EasyFold XT 934 má velký rozestup mezi držáky plášťů kol umožňuje přepravu robustních jízdních kol s velkým rozvorem. Thule EasyFold XT 934 má jedinečný sklápěcí mechanismus ovládaný nohou. Praktický, kompaktní, plně skládací a univerzální držák jízdních kol s označením Thule EasyFold XT 934 na první pohled rozhodně zaujme svou kapacitou. Je určený na přepravu tří jízdních kol. Právě zde se naplno projeví jeho celková univerzálnost. Ta je spojena s tím, že není problém hravě převézt i těžká kola, jelikož celková nosnost nosiče je celých 60 kilogramů. Díky tomu lze přepravit třeba elektrokolo, stejně jako těžká horská kola.

Cena: 150,- Kč / den a 6.000,- Kč vratná záloha

Cena nového vybavení:16.500,- Kč

Nosič kol Thule Velocompact 924 - pro 2 kola

Výrobce: Thule

Kapacita: 2 kola

Uchycení: na TZ

Nosnost: 46 kg

Připojení: 13 PIN

Popis:

Nejkompaktnější a nejlehčí nosič Thule pro přepravu jízdních kol vhodný pro každodenní použití (2 kola). Demontovatelné držáky rámu zaručují snadné upevnění kol. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem. Důmyslný systém sklápění ovládaného nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Montáž nosiče usnadňuje nastavitelná spojka s ovládáním jednou rukou. Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami. Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů. Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení). Splňuje standard CityCrash.

Cena: 100,- Kč / den a 4.000,- Kč vratná záloha

Cena nového vybavení:10.000,- Kč

Nosič kol Thule Velocompact 926 - pro 3 kola

Výrobce: Thule

Kapacita: 3 kola

Uchycení: na TZ

Nosnost: 60 kg

Připojení: 13 PIN

Popis:

Nejkompaktnější a nejlehčí nosič Thule pro přepravu jízdních kol vhodný pro každodenní použití (3 kola). Demontovatelné držáky rámu zaručují snadné upevnění kol. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem. Důmyslný systém sklápění ovládaného nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Montáž nosiče usnadňuje nastavitelná spojka s ovládáním jednou rukou. Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami. Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů. Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení). Splňuje standard CityCrash.

Cena: 120,- Kč / den a 5.000,- Kč vratná záloha

Cena nového vybavení:12.000,- Kč

Nosič kol Thule Velocompact 926 (+ adaptér) - pro 4 kola

Výrobce: Thule

Kapacita: 4 kola

Uchycení: na TZ

Nosnost: 60 kg

Připojení: 13 PIN

Popis:

Nejkompaktnější a nejlehčí nosič Thule pro přepravu jízdních kol vhodný pro každodenní použití (4 kola). Demontovatelné držáky rámu zaručují snadné upevnění kol. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů kol umožňují přepravu jízdních kol s velkým rozvorem. Důmyslný systém sklápění ovládaného nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Montáž nosiče usnadňuje nastavitelná spojka s ovládáním jednou rukou. Kola lze jednoduše upevnit pomocí dlouhých popruhů pro připevnění ráfků kol s utahovacími přezkami. Dá se jednoduše složit a uklidit – vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů. Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení). Splňuje standard CityCrash.

Cena: 150,- Kč / den a 6,000,- Kč vratná záloha

Cena nového vybavení:15.000,- Kč